China Signage Display Online Marketplace

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه

China Signage Display Online Marketplace

نمایه شرکت

چین علامت ها بازار آنلاین با تولید، فروش و خدمات پس از فروش فنی به عنوان یک کل، درگیر در محصولات حرفه ای است.
در اینجا مجموعه ای از تولید کنندگان مارک های بزرگ در کسب و کار چین درست است. ما فقط محصول با کیفیت بالا فراهم می کند.
تولید کنندگان تکنسین های حرفه ای با کیفیت بالا و تولید پیشرفته مدرن equipment.All از محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیت و تا حد زیادی در انواع بازارهای مختلف در سراسر world.Their امکانات مجهز و با کیفیت عالی کنترل در تمام مراحل قدردانی تولید ما را قادر به تضمین رضایت مشتری در کل.

به عنوان یک نتیجه از محصولات با کیفیت بالا و خدمات به مشتریان برجسته، آنها یک شبکه فروش جهانی رسیدن به شمال امریکا، جنوبی، امریکا، اقیانوسیه و اروپا غربی به دست آورده اند.
بستر های نرم افزاری خواهد شد، عمیقا در جدید مرحله محصولات چینی کسب و کار ریشه دارد، بهتر اقتباس و شکوفا.

اگر شما نیاز، لطفا در صفحه محصول کلیک کنید "کن" 'تولید کنندگان. تامین کنندگان "را فشار دهید و یا تماس مستقیم فروش محصولات به پست الکترونیکی خود را پاسخ دهید.

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

کارخانه تاریخچه استخدام مردم پرشور، پر انرژی، سخت کوش و فکری کنجکاو که علاقه به کسب و کار و تاریخ است. کارکنان ما شامل کسب و کار مردم، معماران و طراحان و بایگانی که تجربه در سازمان های دیگر ارتباطات بازاریابی، شرکت ها، شرکت های رسانه ای، موسسات فرهنگی و فناوری و شرکت های مشاوره دارند.

در سال 1998، تکنولوژی جدید به طور رسمی در 18 دسامبر تاسیس شد. در روزهای اولیه آن، مساحت طبقه کمتر از 40 جریب است و کارکنان کمتر از 100. محصول عمده آن 5 گالن ماشین آلات و برای پر کردن آب دستگاه برای بطری کوچک است. با این حال، کارکنان فنی طولانی زحمتکش ما می ترسند از هیچ سختی و کار در روز خط مقدم تولید و شب، همه از این به ما تکنولوژی جدید عصر جدید کمک می کند.

<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

وارد کننده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : $1,000,000-$5,000,000

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین China Signage Display Online Marketplace گواهینامه ها چین China Signage Display Online Marketplace گواهینامه ها چین China Signage Display Online Marketplace گواهینامه ها چین China Signage Display Online Marketplace گواهینامه ها